معرفی برگزیدگان نخستین دوره «نالج کاپ» در واحد دامغان

 
نالج کاپ دامغان
 

نخستین دوره نالج کاپ دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با معرفی برگزیدگان در 10 رشته تخصصی به پایان رسید.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، این دوره از مسابقات که با استقبال دانش‌آموزان و دانشجویان دامغانی همراه بود به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری با همراهی باشگاه پژوهشگران جوان و دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات با ابراز امیدواری به شکوفایی آینده‌سازان ایران اسلامی از رهگذر پویش‌های علمی و پژوهشی، گفت: «دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان مطابق راهکارهای سازمانی، تلاش می‌کند زمینه نخبه‌پروری را فراهم سازد تا نسل آینده‌ساز کشور بتواند با کسب آگاهی‌های حرفه‌ای به بخشی از عملیاتی شدن ایده‌های تحقیقاتی کمک کند.»

دکتر نعمت‌الله نعمتی از مدیریت آموزش و پرورش دامغان و همکاران این اداره قدردانی کرد و یادآور شد: «پیوند آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دو نهاد آموزش‌محور، نوید بخش توسعه پایدار آموزشی خواهد بود.»

مسابقات این دوره در 10 زیرگروه تخصصی، نجوم، طراحی سه‌بعدی، بازی‌سازی برای اندروید، رباتیک، کتاب‌خوانی و نغمات اسلامی، نقاشی، نقاشی‌خط و عکاسی، نجات تخم‌مرغ، سازه‌های ماکارونی، زیست‌شناسی و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای برگزار شد و در پایان، برندگان مسابقات، جوایز و لوح تقدیر خود را دریافت کردند.

اسامی برندگان:

سازه‌های ماکارونی:

گروه اول: امیر عرب، امیرمحمد امیراحمدی و احسان عرفانی

گروه دوم: زینب فرازی

گروه سوم: مشترکا فاطمه معصومی و فاطمه مصطفوی

چالش جاذبه (نجات تخم‌مرغ):

گروه اول: علی صرفی، سید سعید شمسی پور

گروه دوم: محمدجواد اطوی، امیرحسین حمزه بیگی و امیر رضا مزینانی

گروه سوم: مشترکا امیر عرب، احسان عرفانی و نگین حیدرزاده، پگاه خادمیان پور و زهرا مطلایی

رباتیک:

بنا به اعلام هیات داوران رتبه اول معرفی نشد

رتبه دوم: امیرعباس همتا

رتبه سوم: احسان کردی

نجوم:

رتبه اول: حمیدرضا خوری نژاد

رتبه دوم: بنا به اعلام داوران معرفی نشد

رتبه سوم: فاطمه امانی

سرود و نغمات اسلامی:

رتبه اول: گروه سرود دبیرستان شاهد

رتبه دوم: گروه سرود فرهنگ

مهارت های فنی و حرفه‌ای:

رتبه اول: مائده نوروزی

رتبه دوم: مریم ابن علی

رتبه سوم: زهرا احمدی

نقاشی، نقاشی خط و عکاسی:

رتبه اول: مریم احتشام راد

رتبه دوم: مشترکا اکرم طوسی و عاطفه پهلوانی

رتبه سوم: مشترکا نیلوفر احدی پور و زینب عسگری مایانی

کتاب‌خوانی:

رتبه اول: مهدی عالیشاهی

رتبه دوم: مشترکا سیده فاطمه‌زهرا عقیلی ، مهرانه مرشدپور و صدف زارعی

رتبه سوم: مشترکا ستایش سلیمانی، عطیه رضایی و یلدا عبدالله‌زاده

دکتر ناهید مسعودیان سرپرست حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد دامغان در حاشیه این مراسم به خبرنگار آنا گفت: «در این دوره با اشتیاق و استقبال خوبی از سوی دانش‌آموزان دامغانی روبرو شدیم و تلاش جدی خواهیم داشت به منظور کشف و تقویت استعدادها، مسابقات دوره‌های بعدی را با تنوع بیشتر و در بازه زمانی بهتر برگزار کنیم تا استعدادهای برتر شناسایی شود.»

مسعودیان خاطرنشان کرد: «صاحبان 7 ایده برتر در حوزه تربیت بدنی و برگزیدگان نخستین استارت‌آپ ورزشی واحد دامغان نیز در این مراسم لوح یادبود و جایزه نقدی خود را دریافت کردند.»

    


   1396/12/12 11:43    تعداد بازدید :  6

تعداد بازدید : 6
Rating: 0/10 (تعداد آرا 0 نفر )