به همت معاونت علم و اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی انجام می‌شود؛

رونمایی از کتاب «100» با موضوع مطالبه‌گری جریان دانشجویی

رونمایی از کتاب
 

کتاب «100» با موضوع «مطالبه گری تخصصی جریان دانشجویی» که ویترینی از رویکرد جدید بسیج دانشجویی در 3 سال اخیر است، رونمایی می‌شود.

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج دانشجویی، این رویکرد که با عنوان «مطالبه‌گری تخصصی» شناخته می‌شود، در صدد نزدیک‌کردن حوزه عمل بسیج دانشجویی به مسائل مهم کشور و مشکلات مبتلا به مردم، با جهت‌گیری تخصصی است.

کتاب 100 مجموعه‌ای از 100 بیانیه تخصصی برتر جریان دانشجویی است که در 12 دسته نظام سلامت، کشاورزی و محیط زیست، انرژی، نظام بانکی، مفاسد اقتصادی و نظام شفافیت اطلاعات، تحریم و دیپلماسی اقتصادی، مسکن و حمل و نقل، مدیریت شهری و توسعه منطقه‌ای، آموزش و پرورش، آموزش عالی، تولید داخل و سیاست صنعتی، زنان و جمعیت ساماندهی شده است.

این کتاب علاوه بر گزارش فعالیت 3 سال اخیر جریان دانشجویی به دلیل بعد تخصصی و عمق مطالب مطروحه در آن، کارکرد آموزشی ویژه‌ای نیز برای کسانی دارد که می‌خواهند با مسائل اقتصادی و اجتماعی کشور آشنا شوند.

این کتاب به همت معاونت علم و اقتصاد سازمان بسیج دانشجویی در 527 صفحه تدوین شده و قرار است در نشست خبری روز سه‌شنبه 18 مهر ازسوی مسئول سازمان بسیج دانشجویی و سرپرست معاونت فرهنگی وزارت علوم رونمایی شود.

ثمرات و پیامدهای این مطالبه‌گری‌ها با عنوان تجربیات موفق مطالبه‌گری جریان دانشجویی در جلد دیگری به زودی منتشر می‌شود.


   1396/7/16 15:17    تعداد بازدید :  48

تعداد بازدید : 48
Rating: 0/10 (تعداد آرا 0 نفر )