سرپرست واحد دامغان:
مدیریت تفکرمحور، جان تازه‌ای در کالبد دانشگاه آزاد اسلامی است

 
هیات رییسه دامغان
 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان، دانشگاه را بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی خواند و مدیریت تفکرمحورِ آشنا به فلسفه ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی را همچون جان تازه در کالبد این دانشگاه مردمی قلمداد کرد.

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر عباس علایی نوین در پیامی با قدردانی از حسن درایت و پویایی دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا و تلاش‌های موثر دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک رهآورد ملی و در روزگار ما یک اصل توسعه‌مداری آموزشی در مقدّرات علمی جهان تلقی می‌شود که به عنوان بخشی از عظمت فراگیر تاریخ انقلاب اسلامی نمود پیدا کرده و در کمتر از 4 دهه به یک موهبت موثر، بدون اتکا به بودجه و اعتبار دولتی از نهاد مردم برخاسته و برای مردم تلاش می‌کند.

علایی نوین خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر، حسن توجه دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا دانشگاه و تلاش و پویایی دکتر نوریان و همکاران در سازمان مرکزی و درایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، دغدغه و دلنگرانی بسیاری از خانواده‌های ایرانی را رفع کرد و فرصت دانش‌اندوزی، کماکان در اختیار جوانان پویای کشورمان خواهد بود.

سرپرست واحد دامغان قدردانی شایسته از حامیان این رویداد مهم در بازگشت رشته‌گرایش‌های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد بویژه قدرشناسی از دکتر ولایتی و دکتر نوریان را به منزله قدردانی از مدیریت تفکرمحور، پویا و آشنا به فلسفه ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی دانست.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی در ابعاد کیفی و کمّی به چنان مرتبه‌ای از رشد و بالندگی رسیده که در اندیشه توسعه جغرافیایی در فراسوی مرزهای جمهوری اسلامی است و مردم کشورهای اسلامی و بویژه همسایگان با آغوش باز دانشگاه و سیاست‌های مردمی آن را پسندیده‌اند و امروز توانایی مدیریتی حاکم بر این دانشگاه جان تازه‌ای را بر کالبد این دانشگاه در آستانه 40 سالگی بخشیده است.


   1396/4/14 17:21    تعداد بازدید :  25

تعداد بازدید : 25
Rating: 0/10 (تعداد آرا 0 نفر )