طراحی لوگوی مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان‏

مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در نظر دارد طراحی لوگوی این مرکز با استفاده از هنر و تجربه عموم مخاطبان طراحی نماید.

 

لذا از تمامی افراد به ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های شهرستان دعوت بعمل می‌آید طرح پیشنهادی خود را با در نظر گرفتن موارد ذیل تهیه و به نشانی sayyed236 @ "پیام‌رسان سروش"  و یا نشانی الکترونیکی parsa2041@yahoo.com  به نام اداره روابط عمومی واحد دامغان ارسال نمایند.

*الزامات طرح
الف)   از آرم استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی استفاده شود.
ب)     مفاهیم علوم دارویی، کشاورزی، زیست‌شناسی، فنی و مهندسی و حقوق  در لوگو  بیان شود.
ج)     مفاهیم کارآفرینی و تجاری‌سازی در آن مشهود باشد.
 
*توضیحات:
1- رزولوشن طرح ها باید حداقل DPI ۳۰۰ باشد. طرح باید به صورت رنگی بوده و قابلیت تک‌رنگ شدن را نیز داشته باشد. فایل‌های ارسالی باید به‌صورت یکی از فرمت‌های رایج (PSD, EPS, AI) به همراهPNGو JPEG باشد.
2-توضیحات لازم در خصوص فلسفه طرح ارائه شده همراه با مشخصات کامل طراح (نام و نام خانوادگی، کدملی، محل اشتغال، نشانی پستی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه ) در قالب یک فایل (word  یا  pdf) ارسال گردد. طرح‌های ارسالی عودت داده نخواهد ‌شد و حق استفاده مادی و معنوی از طرح‌های ارسالی، برای مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی دامغان محفوظ بوده و این مرکز مجاز به ویرایش طرح‌ها می‌باشد.
3- هیات داوران از بین آثار ارسالی، یک طرح را به عنوان طرح برگزیده انتخاب نموده و به نفر اول هدیه‌ای ارزنده تقدیم خواهد شد.

4- شرکت‌کنندگان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 23/03/1397 فرصت دارند تا طرح های خود را
به نشانی sayyed236 @ "پیام‌رسان سروش"  و یا نشانی الکترونیکی
parsa2041@yahoo.com  ارسال نمایند.
 

اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان

تاریخ ابلاغ : 1397/3/1
مصوبه : دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان

تعداد بازدید : 106
Rating: 0/10 (تعداد آرا 0 نفر )